جدیدترین مطالب و اخبار رمز ارزها را بیابید

اطلاعیه ها

زمان راه اندازی سایت ارزخرید

زمان راه اندازی سایت ارزخرید : همراهان عزیز ارزخرید با تیم زبده و تلاش شبانه روزی ، شما را شگفت زده خواهد کرد. بزودی بستری زیبا با امنیت بالا را تجربه خواهید کرد. تلاش میکنیم با قیمت بسیار مناسب در بازار همیشه بهترین باشیم.

بیشتر
خرید و فروش رمز ارز تنها در چند دقیقه خرید و فروش رمز ارز تنها در چند دقیقه

خرید و فروش رمز ارز تنها در چند دقیقه خرید و فروش رمز ارز تنها در چند دقیقه

بیشتر
شروع معاملات در ارزخرید :

کاربران گرامی از روز شنبه مورخ 1400/08/22 میتوانند در ساعت کاری ارزخرید معاملات خود را انجام بدهند. امیدواریم با پیشنهادات سازنده علاوه بر بهبود سایت از معاملات ارزخرید درآمد خوبی را کسب کنید.

بیشتر
خرید و فروش 24 ساعته

بیش از 50 رمزارز معتبر را با مناسبترین قیمت معامله کنید. ارزخرید با همکاری مدیران برجسته خود و پیشنهاد کاربران همراه ، هر روز برای بهبود سایت تلاش میکنند.

بیشتر
بهترین زمان خرید

ارزخرید هر روز هفته 24 ساعته باز است (7/24) و معاملات خود را در کشورهای همسایه گسترش داده است به همین دلیل بهترین زمان خرید شنبه تا پنجشنبه ساعت 11 الی 15 با ارزانترین قیمت می باشد. کاربران گرامی ارزخرید میتوانید هم اکنون 79 رمزارز محبوب را معامله کنید.

بیشتر
119 ارزدیجیتال

119 رمزاز محبوب دنیا در ارزخرید لیست شد. ارزخرید علاوه بر بروز رسانی برای بهبود، رمزارزهای بیشتری رادر آینده لیست میکند. هم اکنون میتوانید در امنیت و براحتی ارزهای دیجیتال خود را معامله کنید.

بیشتر
افتتاح دفتر تهران

با تبریک سال میلادی 2021 و آرزوی بهرینها برای همه به اطلاح میرساند: به پاس اعتماد شما همراهان گرامی دفتر تهران در شهر غرب افتتاح گردید. هم اکنون علاوه بر خدمات 24 ساعته آنلاین از امروز میتوانید با هماهنگی در ساعات اداری از خدمات حضوری نیز بهره مند شوید.

بیشتر
  • همه دسته بندی ها
  • نوسان بازار
  • قیمت ارز